Pramoginių šokių kolektyvas „RISOLUTO“

Pramoginių šokių kolektyvas „RISOLUTO“, vadovaujamas Valerijos Stričkienės, savo veiklą pradėjo 1985 metais. Šiuo metu kolektyve šokio meno mokosi apie 70 mokyklinio amžiaus vaikų ir suaugusiųjų. Kolektyvas aktyviai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose šokių renginiuose, festivaliuose, konkursuose. Dažnai koncertuoja įvairių miestų šventėse. Kolektyvas bendradarbiauja su Austrijos, Lenkijos, Vengrijos, Italijos, Vokietijos, Rusijos kolektyvais. Tradiciškai dalyvaujame šokių šventėse- konkursuose Varšuvoje, Zalcburge, Sankt Peterburge, Venecijoje, Prahoje ir kt. Kolektyvas yra laimėjęs nemažai konkursų Lietuvoje ir už jos ribų. Per ilgą studijos gyvavimo laikotarpį buvo pastatyta daugiau negu 100 įvairiausių Lotynų  Amerikos šokių, standartinių šokių kompozicijų, kurios džiugino ne tik šokančiuosius, bet ir žiūrovus.
Kolektyvas organizuoja įvairius renginius, koncertus, festivalius. Padeda organizuoti tradicinę  Vilniaus  miesto moksleivių šokių šventę – konkursą „Perliukas“.  Šis renginys kasmet sulaukia apie 1000 dalyvių ir žiūrovų. Kolektyvas kiekvieną vasarą organizuoja stovyklas, kur šokėjai ne tik poilsiauja, bet ir aktyviai repetuoja naujus šokius, ruošia naujas, įdomias programas. 
Šokame 10 pramoginių šokių: lėtą valsą,  tango, lėtą  fokstrotą, Vienos valsą,  kvikstepą,  sambą, čia čia čia, rumbą, pasadoblį ir džaivą. Mažieji kolektyvo šokėjai šoka 4-5 populiariuosius šokius.
Studija kviečia į:

  • šokių grupes vaikams;
  • pramoginių šokių kursus jaunimui ir suaugusiems;
  • linijinių šokių pamokas moterims;
  • šokių pamokas jaunavedžiams;

 
Šokis artina žmones!
Prisijunk prie mūsų ir Tu, susirask naujų draugų, bendraminčių! Šokti gali visi, tik reikia norėti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *