Jūs esate laukiama Nailos pilvo šokių studijoje.

Pradedame naują rudens sezoną!

Užsiėmimai vyksta:

pradedančiųjų grupei – pirmadieniais 18.00 ir trečiadieniais 18.00

pažengusiųjų grupei – pirmadieniais  19.00 ir trečiadieniais 19.00

Mūsų studijoje mes ne tik lankome užsiėmimus, bet ir renkamės šventėse, organizuojame vasaros stovyklas, o pažengusios merginos dalyvauja Rytietiškų šokių festivaliuose.

Drąsiai ateikite į pirmą užsiėmimą bent jau pabandyti – tai niekuo neįpareigoja. Turėkite patogius rūbus ir minkštą apavą.

Teirautis tel. 868685905, e.p. pilvosokis@inbox.lt

Facebooke mus galit rasti – “Naila” ( arba Brigita Stanevičienė).

Video: http://www.youtube.com/watch?v=isrW5GB3Xwg

Informacija: www.pilvosokiai.com

 Pas mus nėra jokių apribojimų nei amžiui, nei pasiruošimui, nei sudėjimui, nes pilvo šokis – tai išraiška to, kas yra moteris. Koks yra jos kūnas – pabrėžiant moteriškas jo linijas, iškilimus, formas. Leidžiantis pamilti savo kūną tokį koks jis yra, suteikiantis jam laikyseną, eiseną, gracingumą, kuriam neįmanoma atsispirti.Leidžiantis laisvai tekėti ir vibruoti paslaptingai moteriškai energijai, kurią kiekviena turime, tai energijai, kuri užburia priešingą lytį, kuri kuria naują gyvybės stebuklą. Atskleidžiantis moters širdį – mylinčią, besijuokiančią, besiilginčią, liūdinčią, išdykėlišką, besidžiaugiančią.. Teikiantis naudą sveikatai – sąnariams, stuburui, „moteriškiems“ raumenims, kurie neišjudinami kitų sporto užsiėmimų metu ir kurių stiprinimas labai svarbus tiek intymiame gyvenime, tiek kovojant prieš metų sukeliamus pakitimus, tiek bendrai moteriškai sveikatai.Teikiantis (kaip ir kiti šokiai) – džiaugsmingų emocijų, kai per užsiėmimus užmiršti viską kitką – visus savo rūpesčius, tarsi ištinka laikina, maloni „amnezija“, kuri išties yra labai galingas ginklas prieš visokias negeras depresijas.Ir dar beje pilvo šokiai labai suartina žmones, leidžia surasti naujų draugų.

Mano pagrindinis tikslas – visa tai perduoti užsiėmimuose. Atkreipti dėmesį į kiekvieną moterį – kokios jos svajonės, poreikiai, kaip jai sekasi mokytis šokio, kokia šiandien jos nuotaika, kaip ji jaučiasi po užsiėmimo. Ir kas jai nepatinka – visada esu atvira pasiūlymams, kritikai.

Noriu, kad moterys iš užsiėmimų išeitų su šypsena veide ir nesvarbu, kad gal dar koks judesys nevisai išėjo ar kokia choreografija ne visai įsiminė. Žinoma, turime mokytis ir stengtis – kaip ir kiekvienoje srityje norint pasiekti rezultatą. Bet galutinis mano tikslas-svajonė, kad moteris šokyje atskleistų save tokią, kokia ji yra viduje, kad atskleistų tai, kas paslėpta po kasdienybės, begalės rūpesčių „kostiumu“ ir tai jai suteiktų džiaugsmą.

Naujiena! Renkama brandaus amžiaus moterų grupė pilvo šokio pamokoms. Kiekvienas amžius yra nuostabus, o pilvo šokį šokantį moteris bet kuriame amžiuje atrodo gražiai, išsiskleidžia jos moteriškumas, jausmai ir patirtis. Pilvo šokis gydo nugaros, sąnarių problemas, o dubens dugno raumenų stiprinimas gražių šokio judesių metu daro gerą poveikį moters sveikatai ir pilnaverčiam gyvenimui. Bendraamžių ir bendraminčių kompanijoje šokių pamokos taps maža nuolatine švente, ir nepaisysim nei krizės, nei darganos lauke! Brandus amžius – tai ne konkretus metų skaičius, o tiesiog poreikis ramesniam tempui, didesniam atidumui savo kūnui. Jeigu tokį poreikį jaučiat – mielai laukiam pas mus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *